(Lietuvių) Lapkričio 6 d. vėl kviečiame į Verslo angelų forumą

Verslo angelų forumas 2017

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jau antrą kartą organizuojame renginį verslo angelams ir visiems, kas domisi šia veikla.

Šįkart nusprendėme pasikviesti vieną svečią, bet tokį, kuris turi sukaupęs daug patirties ir galėtų nuosekliai papasakoti apie verslo angelo gyvenimą nuo investicijų paieškos, jų vertinimo iki sandorio užbaigimo ir bendravimo su startuoliu po investicijos.

Taigi, šių metų Verslo angelų forumo svečias – Peter Cowley, verslo angelas iš Kembridžo, investavęs į daugiau kaip 65 startuolius, 2014 ir 2015 metais pripažintas geriausiu verslo angelu Jungtinėje Karalystėje, o 2017 metais Pasaulio verslo angelų forume išrinktas geriausiu pasaulio verslo angelu. Šių metų birželį Europos verslo angelų tinklas (EBAN) išsirinko Peterį prezidentu. Savo patirtimi jis aktyviai dalinasi konferencijose, seminaruose ir savo tinklapyje https://www.investedinvestor.com/, kur skelbia pokalbius ir su kitais patyrusiais investuotojais. Rugsėjo mėnesį pasirodžiusios tokio pačio pavadinimo knygos keletą egzempliorių svečias žadėjo atsivežti ir į Vilnių.

Verslo angelų forumą šiemet organizuojame kartu su Lietuvos verslo angelų asociacija LitBAN, kuri atsakinga už baigiamąją renginio dalį – startuolių prisistatymo vakarą. P. Cowley mielai sutiko ne tik dalyvauti, vertinant prisistatančius startuolius, bet ir pakomentuoti. Tikimės, kad ši, praktinė, renginio dalis bus naudinga ir įdomi visiems forumo dalyviams.

Pilną programą rasite čia

Bilietą* įsigyti galima čia

 


* pinigai skiriami LitBAN veiklos vystymui