Fondo
komanda .

Fondo komandą sudaro fondo valdytojo darbuotojai ir nepriklausomi investicinio komiteto nariai. Investicinio komiteto nariai yra atrinkti darbuotojų atrankos įmonės ir veikia kaip nepriklausomi rinkos ekspertai priimant sprendimus dėl investicijų ir jų valdymo bei privačių investuotojų įtraukimo į sąrašą.

Andrius Barštys

Investicinio komiteto pirmininkas

Andrius šiuo metu yra ir UAB Capitalica Asset Management generalinis direktorius. Prieš tai jis buvo AB banko FINASTA Valdybos pirmininkas bei generalinis direktorius ir kitų FINASTA GRUPĖS įmonių valdybos pirmininkas (Finasta buvo viena didžiausių investicinės bankininkystės, gerovės valdymo, pensijų fondų ir investicijų valdymo platformoje Baltijos šalyse). Andrius yra patyręs aukščiausio lygio vadovas ir investavimo profesionalas, turintis daugiau nei 20-ties metų patirtį kapitalo rinkoje, turto valdymo ir nekilnojamojo turto srityse.

Daiva Gerulytė

Investicinio komiteto narė

Daiva turi 25 m. darbo patirtį Lietuvos ir Švedijos finansų rinkose. Didžiausi pasiekimai – naujų investavimo veiklų Swedbank grupėje ir Koinvesticinio fondo investavimo proceso vystymas, didžiausių Lietuvoje gyvybės draudimo ir pensijų fondų portfelių valdymas, darbas įvairiuose investiciniuose komitetuose. Daugiau kaip septynerius metus Daiva yra aktyvi startuolių ekosistemos dalyvė, prisidėjusi prie verslo angelų asociacijos LitBAN atsiradimo ir veiklos.

Giedrius Martusevičius

Investicinio komiteto narys

Giedrius turi ilgalaikę tarptautinę („Philips“, „Samsung“, „Nespresso“) patirtį kuriant plataus vartojimo elektroninių prekių pardavimo ir rinkodaros strategijas Baltijos, Izraelio, Centrinės Azijos ir Kaukazo regionuose. Taip pat yra investavęs į keletą naujų įmonių ir buvo atsakingas už derybas dėl patentų su pasauline daugianacionaline kompanija ir patentų technologijų komercializavimą. Giedrius puikiai derina investuotojo ir verslininko įgūdžius, kad pasiektų greitus ir teigiamus rezultatus.

Martyna Kilčiauskaitė

Investicijų analitikė

Martyna specializuojasi projektų, susijusių su verslo vystymu, finansavime. Prieš prisijungdama prie Koinvesticinio fondo dirbo AB Šiaulių banke verslo kreditavimo skyriuje. Martyna yra įgijusi Finansų ir draudimo matematikos bakalauro laipsnį.

Paulius Uziela

Investicinių projektų vadovas

Paulius turi sukaupęs ilgametę patirtį investicijų pritraukimo ir M&A srityse. Prieš prisijungdamas prie Koinvesticinio fondo Paulius dirbo DNB banko finansų rinkų padalinyje ir Deloitte įmonės finansinių konsultacijų skyriuje.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė

Viktorija turi daugiau nei 13 metų patirtį finansų sektoriuje, įskaitant verslo finansavimą, konsultavimą ir rizikos kapitalo fondų valdytojų atranką bei priežiūrą. Paskutinius penkerius metus ji buvo atsakinga už privataus ir rizikos kapitalo fondų fondų valdymą INVEGOJE kartu su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku bei Europos investicijų fondu. Viktorija šiuo metu taip pat eina Europos rizikos kapitalo fondų investuotojų tinklo pirmininkės pareigas ir yra LitBAN valdybos narė.

KŪB "KOINVESTICINIS FONDAS"
Konstitucijos pr. 7 (16 a.), LT-09308 Vilnius
Tel:
El. paštas:
Svetainė:

Paraiškos

Sužinokite visą reikiamą informaciją apie paraiškų teikimą.